هم‌اکنون 19 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

آخرین جلسه شورای سیاستگذاری بنیاد با موضوع بررسی مصوبات گذشته وبرنامه های آینده برگزار گردید.

تأکید حجت الاسلام لیوانی نایب رئیس شورای سیاستگذاری بنیاد بر هماهنگی ومنضبط بودن فعالیت های مهدوی در استان.
چهارمین و آخرین جلسه شورای سیاست گذاری بنیاد در روز شنبه 99/01/11 با حضور حجت الاسلام لیوانی امام جمعه موقت گرگان مدیر و اعضای بنیاد نمایندگان محترم ادارات استان با رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا در سالن جلسات اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی برگزار گردید جلسه سوم شورا که به جهت شیوع گسترده کرونا در استان در تاریخ99/08/27 برگزار نگردید.
ابتدا مدیر بنیاد ضمن عرض خیر مقدم گزارش مختصری از مصوبات جلسات گذشته را بیان فرمودند که از ۶ مصوبه پنج مصوبه اجرا و گزارش آن به حضور حاضرین ارائه نمودند. درادامه در خصوص هماهنگ سازی فعالیت کانون ها وتشکل های مهدوی استان با بنیاد مقرر گردید از مدیران این تشکل های مهدوی جهت آشنایی با عملکرد بنیاد و همسو سازی فعالیت های مهدوی و جلوگیری از موازی کاری ها دعوت و زمینه جهت تعامل و همکاری و هماهنگ سازی برنامه های مهدوی ایجاد گردد.
حجت الاسلام خیرآبادی در خصوص نیمه شعبان سال ۱۴۰۰ با توجه به تقویم قمری که دوبار نیمه شعبان خواهیم داشت بیان داشتندچه توفیقی بالاتر از این، ومی بایست برنامه های متفاوتی در نظر بگیریم .تقویم اجرایی نیمه شعبان انشالله با همکاری رابطین محترم ادارات تنظیم و در اسفندماه به ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان ارسال می گردد.
نایب رئیس شورای شهر گرگان جناب آقای دکتر محمد ابراهیم جرجانی به عنوان مهمان ویژه در این جلسه حضور داشتند ایشان ضمن ابرازخرسندی از عملکرد بنیاد فرمودند شورای شهر آمادگی دارد در اجرای برنامه های مهدوی در سطح شهر با ارائه محتوای مناسب همکاری نمایند همچنین ایشان در راستای اجرای سه شنبه ها و البته پیشنهاد جمعه های مهدوی بیان داشتند بنیاد با ارائه محتوای فرهنگی مهدوی می تواند ازچراغ های خورشیدی معابر شهری استفاده نماید.همچنین درخصوص اجرای پویش مردمی دیوارنویسی فرمودند جهت رعایت شأن و جایگاه ویژه امام زمان و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی اجرای کار به شهرداری سپرده شود و در ادامه بیان داشتند شورای شهر و شهرداری آمادگی دارد در صورت ارائه طرح ویژه وخاص مهدوی برای ۱۴۰۰ در شهرستان گرگان ردیف مالی پیش‌بینی نمایند و اجرای طرح مذکور در مکان تفریحی در حال ساخت شهرداری می تواند گرگان را متمایز از شهرهای دیگر در امر مهدویت نماید.
در ادامه مسئول واحد خواهران بنیاد مبحث آموزش و ترویج فرهنگ مهدویت در نهاد خانواده اشاره فرمودند و بیان داشتند بحث مهدویت را باید در خانواده ها تقویت نمود.
حجت الاسلام لیوان امام جمعه موقت گرگان در خصوص پاسخگویی به شبهات و وهمیات تأکید فرموند باید شبهات شناسایی وپاسخ مناسب را در اختیار دانش‌آموزان جوانان نوجوانان و افراد جامعه قرار داد ایشان همچنین بر هماهنگ سازی ومنضبط بودن فعالیت‌های مهدوی در استان تاکید فرمودند .
در پایان مدیر بنیاد ضمن تشکر از حضور منظم نمایندگان محترم ادارات، و ارائه نظرات و پیشنهادات با تصویب مصوبات فرهنگی واجتماعی با قرائت دست جمعی دعای سلامتی امام زمان در سال ۱۳۹۹ به کار خود پایان دادند
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1399/11/6 11:13

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01732324203
گرگان، بلوار5آذر، نبش آذر4(ساختمان سابق همیاری‌ها)، طبقه اول
پیامک
30001366