هم‌اکنون 19 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه فرهنگیان در ایام الله دهه فجر.

دبیرخانه انتظار آموزش وپرورش استان درنخستین گام پس از افتتاح مسابقه کتابخوانی با محتوای مهدویت در دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار نمود.
در آستانه دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیر محترم بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گلستان و معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان رامیان به عنوان مسئول دبیرخانه مهدویت و انتظار آموزش و پرورش استان و نیز رابط پایگاه و دبیرخانه مهدویت وانتظار کشور و استان در دفتر بنیاد مذکور از پوستر طرح مسابقه کتابخوانی مهدویت و انتظار ویژه فرهنگیان رونمایی شد.
در این رونمایی حجت الاسلام خیرآبادی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ازاجرای برنامه های مشارکتی بر اساس تفاهم نامه موجود با آموزش و پرورش تشکر کرد و خواستار مشارکت حداکثری فرهنگیان در طرح مسابقه کتابخوانی مهدویت و انتظار از کتاب نگین آفرینش شد.
در ادامه این مراسم سرگزی معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان رامیان بعنوان مسوول دبیرخانه مهدویت هموزش وپرورش استان نیز از اجرای مطلوب مفاد تفاهم نامه منعقد شده در آموزش و پرورش یاد کرد و گفت: این مسابقه از روز اول دهه فجر آغاز و تا روز بیستم بهمن‌ماه ادامه دارد که به برگزیدگان به قید قرعه لوح تقدیر و جایزه اهدا می شود. همچنین وی افزود: آموزش و پرورش استان گلستان در نظر دارد یک دوره آموزش ضمن خدمت را در فضای ltms برای همکاران فرهنگی برگزار نماید.
دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1399/12/23 08:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
01732324203
گرگان، بلوار5آذر، نبش آذر4(ساختمان سابق همیاری‌ها)، طبقه اول
پیامک
30001366